JÓGA NEMUSÍ BÝT NUDA
4denní online trénink ZDARMA
14.-17. 11. 2023

AKCE, SEMINÁŘE

A POBYTY

Zde najdeš všechny pobyty, živé i off akce, na kterých se můžeme potkat.


1. JÓGOVÝ POBYT V ČR - DUBEN 2024

"HÝČKACÍ VÍKEND PRO ŽENY"  S JÓGOU - V ORLICKÝCH HORÁCH

TERMÍN: 5. - 7. 4. 2024

Milá, jistě víš, že ten nejdůležitější čas je ten pro sebe, naplnit svůj vlastní pohár, pro lásku sobě i nejbližším. Tu možnost máš právě teď, v kruhu žen, v nádherném prostředí Orlických hor. Dopřej si jemné jógové lekce, hýčkání ve wellness, speciality regionální kuchyně a procházky v divoké přírodě.

Jógový program zahrnuje 4 lekce Jógy pro jarní navrácení energie a vitality do tvého života. A k tomu navíc luxusní ubytování, procházky, výlety, polopenze a wellness v ceně pobytu.

VÍCE INFORMACÍ O POBYTU

 

2. JÓGOVÝ POBYT U MOŘE - ČERVEN 2024

JÓGOVÝ ZÁJEZD PRO VŠECHNY NA ŘECKOU KRÉTU

TERMÍN: 1. - 8. 6. 2024

V řecké mytologii se praví, že když se otec lidí a bohů Zeus rozhodoval, kde se má narodit, vybral si jeskyni na Krétě. Dodnes se tomu nikdo nediví, protože tento největší řecký ostrov, je divoce krásný, voňavý, romantický a podporující pro relax, ale i jógovou praxi. Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

Jógový program zahrnuje 2 lekce Jógy denně - ráno před snídaně pro nádherný start dne a večer před večeří pro ukotvení a splynutí se zážitky z celého dne.  Praxe bude především o naslouchání své vnitřní moudrosti. Odprostíme se od napodobování vnějších forem, našeptávání rozumu a půjdeme s úctou do potencionálu a síly svého těla.

VÍCE INFORMACÍ O POBYTU

 

3. JÓGOVÝ POBYT NA BALI - ŘÍJEN 2024

JÓGOVÝ ZÁJEZD PRO VŠECHNY NA MAGICKÉ BALI

TERMÍN: 4. - 16. 10. 2024

Bali je překrásný ostrov bohů s magickou energií, který věřím, že si zamilujete i vy. Jóga zde plyne tak nějak sama, a to i mimo podložku.

V naší společné praxi 2x denně – ráno před snídaní a večer při západu slunce tuto kouzelnou energii ostrova přivítáme i v našem těle.

A to skrze jógové techniky pro flexibilitu, stabilitu středu těla, uvolnění toho, co je ztažené a posílení toho co ochabuje či bolí. Při dynamických meditacích, relaxacích i rituálech pustíme vše, co nám již neslouží a napojíme se na to, co bychom rádi do svého života přivolali. K tomu nám magie ostrova Bali jistě pomůže.

VÍCE INFORMACÍ O POBYTU

Ať vše, co vás tíží, ať vědomě či nevědomě, necháváte s láskou odejít 

a přenecháte to moři uzdravení.”

 

Pavla Galla Rožumberská

 

KONTAKTY:

pavla@rozumberskapavla.cz

+420 604 510 981