INDIVIDUÁLNÍ LEKCE  

JÓGY A MEDITACE

s Pavlou Galla Rožumberskou

Nehodí se vám žádný čas hromadných lekcí ?

Chcete cvičit nerušeně a v soukromí?

Máte speciální potřeby a přání a vyhovuje

vám více individuální přístup?

 

Objednejte si individuální lekce jógy a meditace.

 

Naše setkání mohou probíhat v pohodlí vašeho domova, či on-line na zoom v předem domluveném čase, který bude oběma stranám nejvíce vyhovovat.

 

Věřím, že vám individální lekce pomohou zlepšit vaši jógovou praxi, posunou vás dál a možná se odvážíte vstoupit do náročnějších ásan, dechových cvičení i meditací.

 

Proč využít možnost individuální lekce?

 

Lekce jsou vhodné pro jednotlivce, dvojici či malou skupinku do šesti osob. Vybereme ásany a techniky přímo vám na míru, proto se ve své jógové praxi můžete mnohem rychleji posunout dál. Ideální jsou individuální lekce jógy také v případě, že máte jakékoliv zdravotní omezení - sestavím vám lekce kompenzující vaše problémy.

Jste začátečník? Právě Vám nabízím individuální péči a vyšší standard. Plně se věnuji jen Vám. Díky individuálním lekcím jógy se začátečník posune velmi rychle vpřed. Zohledním, co od jógy očekáváte. Kromě fyzických benefitů jóga přináší zlepšení spánku, uvolnění od stresu a celkové zlepšení kvality života.  

Jste sportovec a potřebujete kompenzaci? Nebo jste manažer a žijete ve stresu? Jste maminka s dětmi a potřebujete vypnout a mít čas jen pro sebe? Právě tyto lekce jsou pro vás ideální. Soukromé lekce nabízím také těhotným ženám (sama jsem praktikovala jógu téměř do porodu) a maminkám po šestinedělí.

Jaké jsou hlavní výhody individuálních

lekcí jógy?

 • individuální přístup v soukromí
 • čas, který vám vyhovuje
 • klidný prostor vlastního domova nebo Fusion Yoga Studia
 • lekce zcela přizpůsobena vašim přáním a potřebám

S tím vším vám může individální jóga pomoci.

Jdete do toho se mnou?

Individuální lekce jsou pro vás vhodné, pokud:

 • 1
  jste úplní nováčci v józe a chcete se naučit jógu krok za krokem ve svém vlastním tempu,
 • 2
  váš zdravotní stav neumožňuje, abyste navštěvovali běžné veřejné lekce - potřebujete speciální péči,
 • 3
  rádi byste se naučili dechová a antistresová cvičení a jak meditovat,
 • 4
  chcete se ve své praxi posunout dál a naučit se náročnější ásany.

Co vám cvičení jógy přinese:

 • jemný přístup a komunikaci se svým tělem
 • zdravé postavení těla
 • vyrovnání svalových disbalancí a nevhodných pohybových stereotypů
 • lepší fyzický i psychický stav
 • koordinaci - zlepšení vnímání těla v prostoru
 • rozvoj vaší síly, flexibility, mobility
 • úleva od bolesti kloubů a páteře
 • vědomé dýchání - zvětšení kapacity plic, odstranění psychického napětí
 • spiritualita, duchovní rozvoj, meditace
 • radost a naplnění v životě skrze dechová cvičení a meditace

Proč právě se mnou?

Józe se věnuji téměř dvacet let a po celou dobu ji také s láskou a pokorou předávám svým klientům.

Za žádného velkého jogína se rozhodně nepovažuji, ale jóga dává mému životu směr, klid a pocit naplnění a tyto kvality bych ráda předala i vám. Jóga je jen jedna a tak se nezabývejte druhem jógy a jednoduše ji vyzkoušejte. Za zkoušku nic nedáte.

 

V případě zájmu nebo pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat na tel: 604 510 981, nebo pište na pavla@rozumberskapavla.cz

Reference

Reference z mých lekcí a seminářů

Kurz Hormonální jógové terapie byl moc fajn, cvičení jsem si užila a těším se, že v něm budu pokračovat a podpořím své zdravi! Všem ženám mohu toto cvičení vřele doporučit!
Lucie Šafářová, leden 2016Česká světová tenistka
Milá Pavlo, 7. - 8. ledna 2017 jsem s Tebou absolvovala seminář hormonální jógy a od té doby se cítím naprosto skvěle, jsem plná energie a moje pleť jenom září! Cvičím denně a je mi úžasně. Je naprosto neuvěřitelné, co se může během tak krátké doby změnit... Skoro bych to nazvala zázračnou metodou. Každopádně ti děkuji, že jsi s námi strávila čas, povzbudila nás a naučila nás sestavu HJT. Pokračuj v tom, co děláš, protože pomáháš lidem být zdravější a spokojenější. A to dělá svět lepším.
Dita, 10. ledna 2017
Mila Pavla, este raz dakujem krasne za obohacujuci a dusu hladiaci vikend na Kubasovej chalupe. A hlavne neskutocne ucinny. Dnes si kupim ruzicku :-)...po necelych dvoch rokoch (mam Mirenu, takze "menstruaciu" som mala, ale bez krvacania a spinenia) som opat zacala slabo krvacat a mam podobny priebeh ako za "mladych cias". Inokedy by ma to asi hnevalo, ale po tomto vikende som si uvedomila, ze je to skvele a velmi sa tomu tesim. Moje vajecniky sa prebudili zo spanku. A to som si myslela, ze sa mi uz zmenopauznieva :-). Zelam ti krasne slnecne dni a vela sily a energie “zhora".
Maruška, 23. května 2017
Ahoj Pavlo, v srpnu jsem byla na tvém víkendovém kurzu hormonální jogy. Na kurz jsem se přihlásila, protože mi loni po odběrech řekli, že mám nízkou hladinu hormonů štítné žlázy. Léky jsem žádné nebrala. Poctivě jsem cvičila jogovou sestavu 2-3 týdně a letos mám hormony štítné žlázy v normálu. Mam z toho radost, tak jsem se o to s tebou chtěla s díkem podělit. Takže ještě jednou moc děkuji. Měj se krásně a přeji vše dobré.
Magda, 2. června 2017
Dobrý den Pavlo, píši Ti hned druhý den po absolvování kurzu Hormonální jógové terapie. Chtěla jsem Ti poděkovat za pěkné chvíle, spoustu užitečných rad, návodů a podnětů. Již delší dobu mám pocit, že se se mnou dějí zvláštní příjemné změny, jen tak, mimoděk. Že intuitivně dělám méně věcí, které mi škodí, více pečuju o svůj pocit spokojenosti, blaha a pohody. Asi to opravdu přichází s věkem a zkušenostmi a jsem za to nesmírně ráda. Přesto všechno až teď po tomto víkendu mám pocit, že se mi úplně rozsvítilo. Docvaklo to. Přenechala jsem své útlé mládí s ultraštíhlou postavou a supervýkonností své vnitřní dívce, které se teď cítím být snad matkou, snad starší přítelkyní, snad obdivuhodným vzorem, jakým jsou pro mne starší dámy, které umí svůj věk nést s noblesou, vkusem a pokorou. Teď teprve jsem si pojmenovala ne snad jediný, ale zásadní problém: nedokázala jsem se vyrovnat s tím, že stárnu, že už se za mnou nebudou otáčet mladí muži a toužit po mě. Že už nebudu mít figuru jak proutek... Ale teď vidím, že všeho bylo dost. Stálo to mnohdy mnoho úsilí, pochybností a tak. Pavlo, doufám, že se mnou necloumají právě probuzené hormony následkem intenzivního cvičení a zážitku a že tento pocit, který teď mám, mi vydrží co nejdéle. Zdravím, přeji Tobě i Ivě spoustu pracovních úspěchů a štěstí v osobním životě.
Renata, 29. května 2017
Ahoj Pavli, tak jsem další z tvých absolventek kurzu hormonální jógy, které se úspěšně povedlo otěhotnět. Přispělo k tomu asi více faktorů, ale Tvůj přístup a výuka hormonální jógy mě naprosto nadchla, pravidelně jsem cvičila a cítila se báječně!:-)
Věrka, 27.července 2017

Ať vše, co vás tíží, ať vědomě či nevědomě, necháváte s láskou odejít 

a přenecháte to moři uzdravení.”

 

Pavla Galla Rožumberská

 

KONTAKTY:

pavla@rozumberskapavla.cz

+420 604 510 981