Mou vášní a životním posláním je pohyb, smyslná ženskost a moderní spiritualita.

Jaká cesta k tomuto "prozření" vedla?

Příběh ženy, která žije svůj sen díky pohybu a tématu "ženství".  Jóga, tanec, ženské kruhy a rituály jsou zároveň mou prací, láskou i životním posláním.

Dělám práci, která vlastně ani není prací, ale mým životním posláním, největším koníčkem, radostí a láskou. Plním si své sny a zároveň se díky nim neustále vzdělávám a učím. Vím, že kráčím po té správné životní cestě, i když je někdy pěkně klikatá a hrbolatá. Ale kdo jí takovou nemá? 🙂

Vím, že není samozřejmostí dělat a živit se tím, co mě baví a naplňuje a tak každý den děkuji za tuhle možnost. Živit se jógou, pohybem, moderní spiritualitou, to je můj život, který mě provází už malička. Pomáhá mým klientkám, se kterými pracuji, ale i mně samotné. Stále se učím, hledám cesty k poznání a vědomí sebe sama, svého těla a své zkušenosti a poznatky s láskou předávám dál.

A jak tahle má cesta poznání začala…?

Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka. Ta, co je ve všem nejlepší. Ta, kterou mají všichni rádi. Ta, která se především řídí názory ostatních lidí. Ta, co se obává pomluv a toho, že něco udělá špatně...

Tak jsem si vytvářela tlak na život a především sama na sebe, který mě přivedl až k dlouholetým problémům s úzkostnými stavy, poruchám příjmu potravy a nepřekonatelným bolestem zad. Neustále jsem se jen snažila o to být ve všem dokonalá. Velmi mi záleželo na tom, co si mně kdo pomyslí, toužila jsem po pochvale a obdivu. Potom, aby mě všichni měli rádi. Nespoléhala jsem sama na sebe, ale na úsudek ostatních.

Až "díky" operaci bederní páteře a nezbytnému zpomalení, následně józe, která mě přivedla na cestu osobního růstu a ke spiritulitě jsem si uvědomila, že něco v mém životě není úplně v pořádku. Že nežiji skutečný a pravdivý život, ale život podle představ někoho jiného.

Naše tělo je neuvěřitelný nástroj. V každém okamžiku nám dává vědět co potřebujeme, abychom se cítily lépe. A mně moje tělo jasně dalo najevo, že je potřeba a nejvyšší čas ke změně.

Konečně jsem ho vyslyšela a začala navštěvovat prožitkové semináře, přednášky, meditace, rituály, přečetla mnoho knih, které mi odpovídaly na mé otázky a vysvětlovaly mé pochybnosti. Udělala jsem si čas na vlastní jógovou praxi a s pokorou chodím na jógové lekce k různým instruktorům, kde nacházím nové směry a objevuji, co všechno mé tělo dokáže a posouvám jeho hranice. Na mé vlastní semináře a lekce chodí lidé, které mě inspirují svými vlastními životními příběhy.

Tím vším jsem se vydala na cestu dovnitř. Dovnitř k sobě samotné, ke svému tělu a jeho potřebám, k poznání a uvědomění skutečných hodnot ve svém životě.

Tak začala má cesta dovnitř...

Dovnitř sebe sama ke svým pocitům a především sebehodnotě. Konečně jsem si uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, která musí vždy dělat jen to, co je “správné”, co by se mělo, ale že můžu žít svůj vlastní život a držet ho pevně v rukou.

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat činnosti, které chci především já. Kterým věřím, které mi dávají smysl. Pozornost na své tělo a jeho tělesné a duševní zdraví, na plnění vlastního poháru životní energie, ze kterého pak mohu jak energii, tak zkušenosti "rozlévat" svým klientkám na společných setkáních. 

V současné době pořádám kurzy Hormonální jógové terapie, vedu individuální i skupinové jógové lekce a ženské kruhy, rituály, tvořím on-line programy pro ženy, píši články do odborných časopisů a knih, natáčím videa a rozhovory... a vím, že to je jen začátek.

Nyní cítím a vím, že je ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předat i vám.

Všem ženám, kterým záleží na nich samotných. Na jejich těle a jeho tělesném i duševním zdraví. Na plnohodnotně prožitém životě.

Jsou to především školení a lekce, živé kurzy, kterými jsem osobně prošla, bezpočet knih, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla ale i desítky seminářů, které jsem sama pořádala, co mě přivedly do tohoto pocitu, který mám nyní. Soulad a harmonie se skutečným životem, se sebou sama. A já bych ráda, abyste ho poznaly a měly i vy.

Proto jsem se rozhodla pomoci co nejvíce ženám žít život podle svých vlastních představ a ne představ někoho jiného. Zkrátit jim jejich vlastní cestu ke spokojenosti a pravdě. K pocitu, že tak jak jsou, jsou naprosto v pořádku. 

I vy tak můžete čerpat z mých absolvovaných seminářů, jógového vědění a životních zkušeností.

Povedu vás srdcem.

 

Pavla Galla Rožumberská