Mou vášní a životním posláním je jógový pohyb, péče o zdraví a meditace.

Jsem milovnicí, obdivovatelkou a lektorkou jógy již 20 let.

Jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie od roku 2015. Od té doby jsem ji s láskou, pokorou a vděčností předala tisícovkám žen formou seminářů, kurzů a individuálních lekcí.

Jsem žena, kterou ženská hormonální i životní rovnováha nepřestává fascinovat. Je mým velkým “koníčkem” a ráda se o ní se zapálením a vděčností nepřestávám s ostatními ženami s otevřenou myslí a srdcem dělit.

Jsem autorkou knihy Proměna (1000 prodaných výtisků) a také několika úspěšných on-linových programů s jógovým a meditačním zaměřením.

Příběh ženy, která žije svůj sen díky pohybu. Jóga, tanec, meditace a rituály jsou zároveň mou prací, láskou i životním posláním.

Dělám práci, která vlastně ani není prací, ale mým životním posláním, největším koníčkem, radostí a láskou. Plním si své sny a zároveň se díky nim neustále vzdělávám a učím. Vím, že kráčím po té správné životní cestě, i když je někdy pěkně klikatá a hrbolatá. Ale kdo jí takovou nemá? 🙂

Vím, že není samozřejmostí dělat a živit se tím, co mě baví a naplňuje a tak každý den děkuji za tuhle možnost. Živit se jógou, pohybem, moderní spiritualitou, to je můj život, který mě provází už malička. Pomáhá mým klientkám, se kterými pracuji, ale i mně samotné. Stále se učím, hledám cesty k poznání a vědomí sebe sama, svého těla a své zkušenosti a poznatky s láskou předávám dál.

A jak tahle má cesta poznání začala…?

Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka. Ta, co je ve všem nejlepší. Ta, kterou mají všichni rádi. Ta, která se především řídí názory ostatních lidí. Ta, co se obává pomluv a toho, že něco udělá špatně...

Tak jsem si vytvářela tlak na život a především sama na sebe, který mě přivedl až k dlouholetým problémům s úzkostnými stavy, poruchám příjmu potravy a nepřekonatelným bolestem zad. Neustále jsem se jen snažila o to být ve všem dokonalá. Velmi mi záleželo na tom, co si mně kdo pomyslí, toužila jsem po pochvale a obdivu. Potom, aby mě všichni měli rádi. Nespoléhala jsem sama na sebe, ale na úsudek ostatních.

Až "díky" operaci bederní páteře a nezbytnému zpomalení, následně józe, která mě přivedla na cestu osobního růstu a ke spiritulitě jsem si uvědomila, že něco v mém životě není úplně v pořádku. Že nežiji skutečný a pravdivý život, ale život podle představ někoho jiného.

Naše tělo je neuvěřitelný nástroj. V každém okamžiku nám dává vědět co potřebujeme, abychom se cítily lépe. A mně moje tělo jasně dalo najevo, že je potřeba a nejvyšší čas ke změně.

Konečně jsem ho vyslyšela a začala navštěvovat prožitkové semináře, přednášky, meditace, rituály, přečetla mnoho knih, které mi odpovídaly na mé otázky a vysvětlovaly mé pochybnosti. Udělala jsem si čas na vlastní jógovou praxi a s pokorou chodím na jógové lekce k různým instruktorům, kde nacházím nové směry a objevuji, co všechno mé tělo dokáže a posouvám jeho hranice. Na mé vlastní semináře a lekce chodí lidé, které mě inspirují svými vlastními životními příběhy.

Tím vším jsem se vydala na cestu dovnitř. Dovnitř k sobě samotné, ke svému tělu a jeho potřebám, k poznání a uvědomění skutečných hodnot ve svém životě.

Tak začala má cesta dovnitř a ke stylu JÓGA & HARMONIE

Dovnitř sebe sama ke svým pocitům a především sebehodnotě. Konečně jsem si uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, která musí vždy dělat jen to, co je “správné”, co by se mělo, ale že můžu žít svůj vlastní život a držet ho pevně v rukou.

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat činnosti, které chci především já. Kterým věřím, které mi dávají smysl. Pozornost na své tělo a jeho tělesné a duševní zdraví, na plnění vlastního poháru životní energie, ze kterého pak mohu jak energii, tak zkušenosti "rozlévat" svým klientkám na společných setkáních. 

V současné době se především věnuji svému osobnímu stylu jógy - JÓGA & HARMONIE s Pavlou

JÓGA & HARMONIE vychází z tradiční jógy, ale přetváří standardní tok jógových pozic a sestav v mimořádný zážitek pro tělo i duši. Prostřednictvím kreativního sekvencování, ladných přechodů, nevšedních ásan, rafinovaných muder a vedených meditací tvoří umělecký jógový směr, který nadchne svou hravostí a jemností.

V JÓGA & HARMONIE si můžete užít kreativní a zároveň hojivé postupy, které se zaměřují na konkrétní části těla. Na systémy, orgány, žlázy nebo duševní stavy a nabízejí významnou podporu, snadno použitelnou v každodenním životě a jsou dostupné všem! Těm, co s jógou začínají, co praktikují pravidelně, lektorům, a také těm, co mají rádi ladný pohyb.

To co bych chtěla skrze můj jógový styl předat je přinést jógu do každodenního života. Tak aby pro vás byla inspirací, motivací, radostí, každodenním rituálem a přinesla vám fyzické zdraví a duševní pohodu.

Jsem tady pro ty, kterým záleží na nich samotných.

Na jejich těle a jeho tělesném i duševním zdraví.

Na plnohodnotně prožitém životě.

 

Pavla Galla Rožumberská

Ať vše, co vás tíží, ať vědomě či nevědomě, necháváte s láskou odejít 

a přenecháte to moři uzdravení.”

 

Pavla Galla Rožumberská

 

KONTAKTY:

pavla@rozumberskapavla.cz

+420 604 510 981