Nápomocná nebo trapná…?

Ano vím. Mnohé z vás viděli upoutávku na mou knihu Proměna už mockrát, některé z vás už si jí i zakoupily a já vás “bombarduju” stále dál a dál… 

Je to trapné? Je to v pořádku, nebo jak je to? Tak snad něco málo na vysvětlení.

Dnes je to proto, že už 4. dubna v neděli končí první předprodej a mně ještě chybí “pár korun” pro pokrytí všech nákladů. Knihu si vydávám sama z důvodu, že ve spolupráci s nakladatelstvím to opravdu není výhodné. I tuto cestu jsem si vyzkoušela…

Nicméně náklady na vydání vlastní knihy jsou neuvěřitelné. V mém případě je to více než sto tisíc korun. A kde na to v současné situaci,  v současné době vzít? Předprodej je jediná možná cesta, během které máte možnost vydělat skrze prodané knihy na všechny korektury, ilustrace, sesazení knihy, tisková data a samotný výtisk určitého počtu kusů.

A proč tento celý porodní proces podstupuji? Jednoduše proto, že své právě vycházející knize Proměna věřím a vnímám její potencionál pomoci mnoha ženám se stejnými či podobnými životními příběhy a zkušenostmi.

Kniha Proměna začala vznikat už v roce 2015 z mých blogových článků, ale od té doby se do současnosti stalo v mém životě neuvěřitelně mnoho. Všechny tyto příběhy se do knihy Proměna odrazily a jednotlivé kapitoly v ní už to nejsou jen “naučnými frázemi”, ale skutečně prožitými a odžitými zkušenostmi, ve kterých se uvidí mnohé z vás.

Často máme pocit že to, co se nám v životě děje, se děje jenom nám. Nerozumíme tomu, proč se to děje, a vyvolává to v nás pocit oběti, chudinky s šeptajícím vnitřním hlasem “Proč zrovna já”?

Pokud se právě třeba skrze řádky dozvíme, že v tom nejsme samy a že tyto zkušenosti prožívají či prožily i jiné ženy budeme se cítít lépe. Bude nám to ukazovat i jiné možnosti. Budou nás inspirovat podobné příběhy se šťastným koncem a z chudinky se vyvine žena s hlubokým vnitřním potencionálem.

Chtěla bych tuto možnost ukázat co nejvíce ženám a pomoci jim na jejich cestě k dospělé a sebevědomé ženě. To je momentálně můj jasný životní cíl a sen. Být kanálem, být inspirací, být tou, která ukazuje cestu dalším a dalším ženám.

Rozhodně jsem nesnědla “pupek světa”, ale věřím, že svým osudem a darem předávání mohu být nápomocná. A tak pomáhám. V tuto chvíli “jen” skrze řádky, ale věřím, že znovu přijde doba, kdy se s vámi budu moci vídat osobně na seminářích, kurzech a zájezdech a to bude teprve jízda…

Těším se jako malá. Tedy jako malá ne, jako dospělá a sebevědomá ;-).

Tak pokud mi chcete pomoci ještě dosbírat těch „pár korun“ na všechny náklady knihy Proměna, zde je možnost.

S láskou a vděčností

Pavla Galla

Její životní vášní je jóga, vedené meditace a zdravý životní styl. Vnímá je také jako své životní poslání, skrze které téměř dvacet let pomáhá ostatním bytostem nalézt jejich vnitřní zdroj energie, harmonii a radost v životě tak, jako ho díky pohybu našla ona. Je autorkou knihy Proměna a několika úspěšných on-linových programů. Je milující matka, lektorka, průvodkyně, ale především citlivá žena s otevřeným srdcem na dlani.