KNIHA PROMĚNA  

za výhodnou cenu

299 Kč

PROMĚNA V "ŽENU BOHYNI"

Kniha pro všechny otevřené ženy, které jsou na stejné cestě k pravdivému a svobodnému životu jako já.

Neváhejte a vykročte na ní se mnou, povedu vás.

KDY JINDY NEŽ TEĎ

Jste žena, která touží po proměně v 

„ženu bohyni”? 

 

Možná stojíte na životní křižovatce a hledáte, kudy se jako žena v této době vydat. Dovolte si v klidu se rozhlédnout a najít svůj směr.

Povedu vás.

Možná už nechcete jen tak sedět v koutě, ale nevíte, kudy se dostat ven. Ukážu vám, jak projevit svůj talent a ukázat se světu ve své výjimečnosti.

Možná již po své životní cestě kráčíte a potřebujete jen podporu a potvrzení, 

že jdete dobře. Pomohu vám kráčet s hrdě vztyčenou hlavou a zářivým úsměvem na rtech.

Připravila jsem knihu PROMĚNA pro všechny otevřené ženy, které jsou na stejné cestě k pravdivému a svobodnému životu jako já.

KNIHA

PROMĚNA

Dnes už vím, že jsem dostala velký DAR. 

Dar být ženou ve své pravdě, hodnotě a jedinečnosti. Ale vždy tomu tak nebylo… 

 

I v dospělosti jsem zůstávala hodnou holkou, která toužila po tom, aby ji všichni měli rádi, po pochvale, po tom, aby "zapadla" mezi ostatní.

 

Dnes tomu tak již není. Žiji svůj vlastní život bez závislosti na ostatních. Žiji své sny, plním své poslání. Raduji se v těle ženy v jeho celistvosti a vlastní dokonalosti.

Kniha psaná srdcem, plná sdílení osobních příběhů, ženského poslání, doporučení a podnětů, jak se jako „žena bohyně” lépe orientovat v dnešní době přeměny a počátečního zrodu Nové Země.

Co vám v knize nabízím?

V knize PROMĚNA vám předkládám své vlastní prožitky, které jsou vázány na nejrůznější sféry ženství. Získáte skrze ně podněty, které vás přivedou ke vzpomínkám a zamyšlením nad svým životem v těle ženy. Budou vás inspirovat k ujasnění vztahu k Matce Zemi, k vašim blízkým, k sobě samé.

Povedu vás k proměně v „ženu bohyni”.

Jsem žena s posláním

pro tento svět!

Jsem PRŮVODKYNĚ světem jógy, jsem KNĚŽKA A CEREMONIALISTKA, jsem ŽENA NA CESTĚ K VNITŘNÍ BOHYNI. 

Dostala jsem dar a ten vnímám jako svou celoživotní službu.

„Mým posláním je pomáhat ostatním ženám v následování své vnitřní pravdy, v důvěře ve vyšší vedení a ve spojení se svou duší.”

Jaká témata s vámi v knize otevírám?

osobní příběhy
otevřená sdílení

ženský kruh
sesterství

rozkvetlé ženství
péče o tělo

tělo jako dar
zdravá strava

hormonální rovnováha
ženská cykličnost

rituály
žena jako bohyně

Nyní výhodná cena včetně poštovného a balného

 299 Kč

Během uplynulých osmnácti let jsem měla možnost mnohé z vás potkat. Vaše skutečné osudy, radosti, ale i zranění a bolesti mě upřímně zasáhly a také velmi inspirovaly. 

 Jste mou velkou inspirací...

Absolvovala jsem desítky seminářů, přečetla stovky knih, prošla spoustou online programů a kurzů, ale tím největším zdrojem vědění a poznání je můj život sám o sobě.

 

Touto knihou bych vám i životu ráda poděkovala a předala všechny nasbírané zkušenosti. Věřím, že pomůže mnohým z vás, které spolu se mnou vnímají, že se odpojily od svého skutečného já. Od svého "bohyňského ženství", ke kterému by se rády navrátily.

 

Aby si znovu uvědomily, jaké to je, být ženou s darem intuice, tvořivosti, přirozené schopnosti pečovat, milovat a zářit. Stačí se nebát. Roztáhnout svá křídla, dovolit si vnímat svou jedinečnost a zároveň celistvost s okolním světem.

 Podívejte se, jak vypadá kniha uvnitř...

Pro zvětšení jen klikněte na obrázek. Textová ukázka je z DRUHÉ KAPITOLY pod názvem

JSME TAKOVÉ, JAKÉ JSME, NEBO SE STÁLE PŘETVAŘUJEME?

 

Možná si říkáte, že tyto „ženské záležitosti” najdete i v jiných knihách? Ano, možná najdete.

 

Ale jen v knize PROMĚNA je budete mít všechny pospolu, se skutečnými autentickými příběhy a psané ženou pro ženy srdcem. S láskou pro vás.

 

Navíc získáte jako BONUS návod pro všechny        v knize popsané dechové techniky, jógové sestavy, antistresové cviky, vizualizace a meditace.

dechové techniky

vhodné způsoby vnímání dechu, plný jógový dech, chandra bedhána, nádí šódhana

jógové sestavy

súrja namaskár

meditace

pramen životodárné energie, meditace s pocitem vděčnosti k tělu, modrý kalich, meditace na objevení darů a talentů

antistresové cviky

"solnička" z hormonální jógové terapie

harmonizace čaker

harmonizace čaker

vizualizace

slunce, vnitřní úsměv, zelená barva

Dovolte si v klidu se rozhlédnout a najít svůj směr. "Povedu vás".

Možná již po své životní cestě kráčíte a potřebujete jen podporu a potvrzení, že jdete dobře. Pomohu vám kráčet s hrdě vztyčenou hlavou a zářivým úsměvem na rtech. Tak přestaňte jen toužit a proměňte se spolu se mnou vŽENU BOHYNI”.

Z hodné holky ŽENOU BOHYNÍ...

Kniha je pro všechny otevřené ženy, které jsou na stejné cestě k pravdivému a svobodnému životu jako já.

 

Vy jste mou inspirací, vy jste mou kotvou, vy jste mým pohonem, abych následovala své poslání dál. Vím, že v tom nejsem sama,            a právě to mi dává smysl a sílu se tématu  sebe-vědomí, sebe-lásky, sebe-hodnoty věnovat dál.

 

Prošlapávám nám tak cestu ke spojení se svou duší, vnitřní pravdou a hodnotou. K vnitřní bohyni, která dřímá v každé z nás. 

 

ZA AKČNÍ CENU VČETNĚ POŠTOVNÉHO A BALNÉHO 299 Kč

Co říkají čtenářky o knize Proměna? 

Reference...

Knihu Proměna jsem přečetla jedním dechem. Připadá mi až příznačné, že se mi dostala do ruky přesně ve chvíli, kdy intenzivně zažívám podobné pocity, jakými Pavla prošla už před několika lety. Text plyne s lehkostí, autorce věříte každé slovo a za každou větou vnímáte jak hlubokou osobní znalost tématu, tak lásku k lidem, lásku k józe, touhu pomoci. Téměř na každé stránce se přistihnete, jak si říkáte „to není možné, přesně tohle se mi stalo“, „takhle přesně jsem se chovala“ nebo „jako bych to říkala já!“. Jediná knížka vám asi nezmění život, ale může být velkou inspirací a povzbuzením, jak bez výčitek porozumět tomu, proč se vám v životě „něco děje“. Ono se to neděje, děláme si to my sami tím, jak se chováme, co vyzařujeme. A není nad osobní – a velmi osobně sdílenou – zkušenost někoho, kdo šel podobnou cestou před námi.
Kateřina Prachařová
"Do knihy Proměna jsme se začetla na lavičce na sluníčku a skoro celou jsme ji jedním dechem přečetla 🙂 V každé kapitole jsme našla samu sebe - své trápení, radosti, starosti, nedokonalosti a přece dokonalosti... Cestu ženy k procitnutí, objevení svého ženského já a především k pochopení sebelásky. Vždyť to jsou přesně témata, která řeším se svou vnitřní ženou 🙂 Pavlo, jsi pro mě inspirací ženy s velkým "B" (bohyně) a já se těším, jak si tvou knihu Proměna přečtu ještě několikrát a do svého ženského života zařadím tvé rady...Těším se na své další pokračování proměny z hodné holky v ženu :)" Děkuji ti s láskou.
Romana Pleskotová
Krásná intimní zpověď v příběhu ženy, v němž se s velkou pravděpodobností uvidí každá z nás. Inspirující čtení, které nadchne příběhem a zároveň obsahem povzbudí k péči o své tělo i duši. Pavla nechává nahlédnout do svého vlastního příběhu, do své jedinečné cesty k sobě samé, ve které sdílí to, co jí pomohlo i to, co považuje za své přešlapy. Kniha se čte krásně, jedním dechem, působí mile a bez přetvářky. Děkuji za ni a přeji jí, aby přinesla své kouzelné poselství co nejvíce ženám.
Kristýny Minx Deylová
Naplňující čtení. Jsem ráda, že jsem měla možnost si přečíst tuto knihu. Praktické nahlédnutí do života někoho, kdo má rány osudu a postavil se mu. Pavla našla svou životní cestu a kráčí po ní s lehkostí a moudrostí ženy. Inspirující souhrn informací z různých oblastí. Nadchnul mě pohled osobního rozvoje ženství skloubený se stravou a meditací do celkového obrazu vědomé ženy. Každá ženská energie vyvinutá a šířená s láskou, kterou této knize Pavla dala je energií Bohyně, energií, která nám ženám dává sílu. Pavli, děkuji Ti za to. S láskou Anna
Anna Ch.
Milá Pavlí, děkuju za knihu, kterou jsi napsala... Díky za odvahu napsat svůj příběh, předat se dá pouze zkušenost a ta je z tvé knihy upřímně, přirozeně a autentický cítit. Našla jsem se v podstatě v každém řádku a za to moc děkuji. Žádná z nás v tom nejsme sama, jsme tou nejhlubší ženskou podstatou stále propojeny a to je největší naděje a pravda. Díky též za návody, jak sebe samu vést k sobě a poslouchat své nitro.
Pavla Bauerová

KNIHA

PROMĚNA

Nyní za výhodnou cenu včetně poštovného a balného

299 .

Kdy jindy, než teď.

Proměna v "ženu bohyni" čeká právě na Tebe. Neváhej a pojď, povedu Tě...

Ať vše, co vás tíží, ať vědomě či nevědomě, necháváte s láskou odejít 

a přenecháte to moři uzdravení.”

 

Pavla Galla Rožumberská

 

KONTAKTY:

pavla@rozumberskapavla.cz

+420 604 510 981