Cítím se jako před porodem

24.2. 2021Pavla Rožumberská499x

V těchto dnech posílám do světa své “druhé dítě” – KNIHU PROMĚNA, která je především mým osobním příběhem. Mou životní cestou se všemi kotrmelci, poučeními, poznáním, nejen skrze osobní zkušenosti, ale i jógu, vědomí těla a mysli, nádherná i bolestná setkání, vzestupy a pády.

S tím, že jednou napíšu knihu přišla první moje maminka. Bylo to v době dospívání, kdy jsem si kupovala stále nové a nové sešítky, bločky, diáře a památníky, do kterých jsem s potěšením a láskou zapisovala vše možné. Říkala “holka, ty jednou něco napíšeš”. Ale to, že se tak stane a vznikne má autorská kniha, by mě v té době nenapadlo ani ve snu.

A jednoho dne se tak stalo, ale “ten den” přicházel dlouhýh šest let… KNIHA PROMĚNA  začala vznikat vlastně už v roce 2015. V této době jsem začala tvořit články na svůj blog. Texty článků se týkaly tématu žeství. Odrážely se v nich příběhy žen, které absolvovaly mé semináře a kurzy. Sdílela jsem v nich jejich vlastní prožitky z osobního života, které měly být především inspirací pro ostatní ženy, které mohly prožívat něco podobného. 

Někdy si jen stačí skrze řádky uvědomit, že v tom nejsme samy. Že i ostatní ženy, které se možná na první pohled zdají naprosto vyrovnané a spokojené, prožívají ty stejné, nebo alespoň podobné životní příběhy se všemi radostmi i strastmi. Často můžeme mít takový ten vnitřní pocit –  “Proč zrovna já? Proč mně se dějí všechny tyto nepříjemné životní zkušenosti? Co jsem komu udělala, že touto zkouškou musím procházet zrovna já?”

Skutečnost je taková, že Život, Vesmír, Vyšší vědomí nám přináší takové životné zkušenosti, které právě v tu danou dobu potřebujeme prožít. Přicházejí proto, abychom se na té své životní cestě posunuly o krůček dál. Abychom odkryly to, co je ještě třeba přinést na světlo a dočistit do naprosto křišťálové jasnosti horské řeky.

KNIHA PROMĚNA je psaná od ženy pro ženy, ve které sdílím své vlastní prožitky, jež jsou vázány na nejrůznější sféry “bohyňského ženství”.

Vnímám pocity radostného vzrušení, celistvosti, propojení, pokory a důvěry, ale i rozechvění, respektu a obavy. Obavy o to, jak zaujme, jak ženy tuto mou životní zpověď přijmou, zda díky knize dostanou to, co bych jim skrze ni ráda předala…

Je to jako procházet jednotlivými fázemi porodu – vnitřní síla, únava, radost, strach, naprostá přítomnost, snění. A tak stále dokola. Věřím, že i tento porod dopadne tím neuvěřitelným pocitem úlevy, radosti, neskonalého štěstí a vděčnosti za zázrak.

PROMĚNA Z hodné holky „ženou bohyní“ pro vás právě teď v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

S láskou a vděčností

Pavla Galla Rožumberská

Její životní vášní je tanec a jóga. Vnímá je také jako své životní poslání, skrze které již více jak deset let pomáhá ostatním ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie, harmonii a radost v životě tak, jako ho díky pohybu našla ona. Je autorkou programu Sedm bran k tělesnému a duševnímu zdraví , eBooku Hormony v rovnováze , autorkou eBooku 2 cesty k získání životní energie skrze harmonizaci čaker a certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie . Je milující matka, lektorka, průvodkyně, ale především citlivá žena s otevřeným srdcem na dlani. Více o Pavle najdete zde >>