Skrze tvé oči vidím tvou duši aneb síla setkání

9.11. 2018Pavla Rožumberská1906x

Pomalu se blíží vánoční čas a s ním spojené setkávání s našimi blízkými. Rodinou, přáteli, známými. Skutečné setkávání z očí do očí, tolik potřebné a zároveň čím dál tím vzácnější v dnešní přeinformované době.

Máme možnost se vidět, slyšet, získat informace ze všech možných kanálů, které jsou spuštěné. To nám na jednu stranu otevírá spoustu možností, ale zároveň ztrácíme skutečnou hodnotu setkání, cítění energie a vibrací druhého člověka. Chybí zde ten lidský aspekt – skrze tvé oči se dívám do tvé duše, do tvého srdce.

Jsem velmi vděčná, že při své práci mám možnost se s tímto krásným lidským aspektem spojovat. Na mých seminářích se setkávají ženy se stejným záměrem, se stejným přáním – cítit se lépe ve svém těle, spojit se se svou ženskou energií. Už jen toto samotné setkání žen v kruhu na podobné životní cestě má léčivé účinky. Je doslova elixírem. Pohlazením. Souzněním.

Vždy si uvědomím, jak moc je dnes potřeba vidět se, spojovat se a setkávat s lidmi se stejným záměrem, na stejné životní vlně. S lidmi, kteří nás inspirují a podporují, životní energii nám dodávají, a ne berou.

Pokud nyní přemýšlíte, co byste nadělila nějaké vám blízké ženě, nebo i sama sobě pod stromeček, věřím, že právě toto skutečné setkání žen je tím pravým hodnotným dárkem.

Bude mi ctí, pokud se potkáme právě spolu. Všechny připravované termíny najdete na této webové stránce. Na přání vám zašlu dárkový poukaz se jménem k vytisknutí v PDF.

Přeji vám krásný a poklidný podzimní čas plný skutečných setkání.

S láskou a vděčností Pavla

 

Její životní vášní je tanec a jóga. Vnímá je také jako své životní poslání, skrze které již více jak deset let pomáhá ostatním ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie, harmonii a radost v životě tak, jako ho díky pohybu našla ona. Je autorkou programu Sedm bran k tělesnému a duševnímu zdraví , eBooku Hormony v rovnováze , autorkou eBooku 2 cesty k získání životní energie skrze harmonizaci čaker a certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie . Je milující matka, lektorka, průvodkyně, ale především citlivá žena s otevřeným srdcem na dlani. Více o Pavle najdete zde >>