Sesterství je to nejcennější, co teď mám

18.5. 2018Pavla Rožumberská1593x

Vesmír, život, vyšší princip pro mě něco chystá. Cítím změnu. Ta změna je neodkladná. Znamená to pro mě vystoupení z mé komfortní zóny. Sklopení hlavy a s pokorou přijímání, že to tak má být. Zatím nevím proč, ale důvěřuji v poces. Důvěřuji, že ten nahoře ví, co dělá a posílám mě správnou cestou.

Chvíli to velmi bolelo, nechápala jsem proč, co se děje, prala jsem se a bojovala. Pak zase plakala a vzdávala se. Vždyť už jsem toho tolik dokázala, tolik překážek překonala, tolik odpustila, přijala, nechala odplynout…

Až včera večer najednou klid, naprostý vnitřní klid. Ticho, prázdno a úleva, obrovská úleva, že vše se děje jak má. Že nemá smysl bojovat a jen plynout jako voda v řece. Uvědomění, že jsem součástí celku jako kapka v moři. A že bez té kapky by to moře nebylo úplné a celistvé.

Zároveň neuvěřitelný pocit vděčnosti. Nesmírná vděčnost ženám, se kterými jsem se mohla tento týden setkat. Se kterými jsem mohla tyto své pocity sdílet a konzultovat. Ženy, které mi nesmírně pomohly projít na druhou stranu této řeky. Mé přítelkyně. Mé blízké sestry.

Sesterství ve kterém mohu sdílet vše, co se ve mně odehrává bez masek a brnění. Sesterství, ve kterém se mohu ukázat ve své nejkřehčí podstatě a citlivosti, zranitelnosti a emocích. V naprosté upřímnosti a pocitu bezpečí.   

Přeji každé ženě pocítit sílu, něhu, podporu a lásku sesterství. Každá z nás si zaslouží a potřebuje krásné vztahy se ženami pro svůj růst a tvoření, pro zdravé vztahy s našimi muži i dětmi, pro všechny roviny našeho života.

Vím, že tou nejdůležitější ženou, u které je potřeba najít tu největší oporu jsem jen já sama, ale právě díky vám milé sestry jsem k tomuto uvědomění došla.

V mém životě jsou momentálně vztahy s mými blízkými ženami to nejcennější, co mám. A věřím, že to tak i zůstane.

Jsou důležité pro můj vnitřní klid, pro pocit bezpečí, pro radost a povzbuzení, pro možnost být zranitelná a taková, jaká opravdu jsem, pro otevřenou náruč a otevřené srdce a nesmírnou lásku v něm.

Děkuji. Ženy sobě.

Její životní vášní je tanec a jóga. Vnímá je také jako své životní poslání, skrze které již více jak deset let pomáhá ostatním ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie, harmonii a radost v životě tak, jako ho díky pohybu našla ona. Je autorkou programu Sedm bran k tělesnému a duševnímu zdraví , eBooku Hormony v rovnováze , autorkou eBooku 2 cesty k získání životní energie skrze harmonizaci čaker a certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie . Je milující matka, lektorka, průvodkyně, ale především citlivá žena s otevřeným srdcem na dlani. Více o Pavle najdete zde >>