Reference jako pohlazení po duši

10.9. 2018Pavla Rožumberská2184x

Během víkendu mi v mailu přistála jedna moc krásná reference, o kterou bych se s vámi ráda podělila.
Přichází jako takové milé pohlazení a povzbuzení, že jdu správně. Možná že právě teď je potřeba zůstat pevně nohama na zemi na své cestě, i když je klikatá a zároveň věřit, že směr je správný. Děkuju Verunko.

Milá Pavlo,
už je to nějakou dobu, co jsem navštívila tvůj seminář Probuzené ženství v Lozicích. Už dlouho se chystám ti napsat, jak krásný pocit mám, kdykoliv si na ty čtyři dny vzpomenu. Až teprve teď – ve své kreativní fázi – mám konečně chuť psát a sdílet tyto krásné chvíle.

Tvých seminářů jsem navštívila už několik, ale tento byl výjimečný. Sešly se tam ženy, které mají tolik společného! Došlo mi, že jsme na tom opravdu všechny stejně. Každá jsme si prošla nebo stále procházíme nějakým trápením, nezdary, zdravotními problémy, snažíme se být dokonalé a zvládnout všechno. Místo toho, abychom si pomáhaly se ženami v našem okolí, tak se posuzujeme, srovnáváme, pomlouváme, někdy i hádáme. A přitom jsme všechny na jedné vlně a měly bychom se podporovat! Právě tak, jako tomu bylo v Lozicích. Meditovaly jsme, povídaly si, chodily na procházky, cvičily krátké jógové sestavy, jedly výborné jídlo. Bylo nám tak krásně!


Na závěrečný rituál sudiček vzpomínám s tou největší láskou. Přály jsme si od srdce, ať jsme všichni plné lásky, ať lásku dáváme a přijímáme. Ať se netrápíme kvůli malichernostem a žijeme každý den naplno s láskou. Ať děláme to, co milujeme a jsme s lidmi, které milujeme.

Děkuji Pavlo, díky tobě a všem ostatním ženám jsem si uvědomila, co je v životě opravdu důležité. A rozhodně to není to, jaké oblečení mám na sobě, kolik peněz vydělávám, kam jedu na dovolenou apod. Jsou to právě ty nejobyčejnější věci, za které jsem každý den vděčná. A to, že můžu trávit čas se svou milovanou rodinou, mužem, pejskem, přáteli, sledovat každé ráno východ Slunce a večer jeho západ. Lásku rozdávat a přijímat. Děkuji.

Veronika Spisarová

Pokud chcete i vy zažít takovou sílu ženského kruhu a ženské pospolitosti, ráda bych vás pozvala na prožitkový jednodenní seminář Žena v harmonii dne 28.října 2018.

Těším se na vás. S láskou Pavla

Její životní vášní je tanec a jóga. Vnímá je také jako své životní poslání, skrze které již více jak deset let pomáhá ostatním ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie, harmonii a radost v životě tak, jako ho díky pohybu našla ona. Je autorkou programu Sedm bran k tělesnému a duševnímu zdraví , eBooku Hormony v rovnováze , autorkou eBooku 2 cesty k získání životní energie skrze harmonizaci čaker a certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie . Je milující matka, lektorka, průvodkyně, ale především citlivá žena s otevřeným srdcem na dlani. Více o Pavle najdete zde >>