Absolvovala jsem vaginální mapování

Tato technika hlubokého léčení – vaginální mapování ke mně přišla možná už před dvěma lety na mé cestě k ženské energii. Skrze videa, povídání jsem věděla, že to je něco, co bych ráda absolvovala, čím si je potřeba osobně projít.

Z jedné strany jsem se na to dívala pro mou vlastní potřebu. Potřebu prolomit nějaká skrytá přesvědčení a bloky, probuzení sexuální energie, rozpoznání vzorců, které mi možná brání prožívat intimitu v úplném uvolnění a důvěře.

Na druhé straně pak v souvislosti s mou prací. S mým posláním a darem pomáhat ženám skrze Hormonální jógovou terapii. Ženám, které mají problém s tím přijímat své tělo a své ženství, nemohou přijít do jiného stavu, prožívají nepříjemné symtomy spojené s menopauzou…

Možná, jako další doporučení, které by jim mohlo pomoci k jejich spokojenosti.

Dlouho jsem přemýšlela, co mi vlastně bránilo k tomu absolvovat vaginální mapování dříve, ale asi to chtělo jen ten správný čas a tu pravou osobu, ženu, se kterou bych toto léčení ráda absolvovala. Mimochodem tímto sezením můžete projít i s terapeutem mužem ;-).

Do mého života přišla Janička Mašková Zimolová – Terapie dotykem prostřednicvím živé přednášky na akci Ženy Ženám, a pak také skrze on-linové programy. Hned jsem věděla, že ona bude tou pravou ženu, ke které cítím důvěru, aniž bych se s ní zatím osobně setkala.

Vaginální mapování jsem nakonec dostala jako dárek od Ježíška :-). Ten ví, co je potřeba…

Vlastně jsem ani neměla žádná očekávání, jen plnou důvěru v to, že mi to pomůže na mé další cestě jak osobní, tak pracovní. A setkání s Janičkou bylo přesně takové, jaké jsem si někde ve skrytu duše představovala. Tolik plné pochopení, ženského napojení, lásky a důvěry. Na prvním setkání jsme si dlouho jen povídaly a sdílely své životní zkušenosti, poznání a překonání, která jsme musely absolvovat během roku 2017. Cítila jsem se v naprostém bezpečí a možnosti otevřít se.

V průběhu samotného léčení jsem se nejdříve za pomoci dotyku a dechu dostávala do těla skrze energetická centra. Až poté mi Janička položila dlaň na samotnou jóní s tím, že mám jen sledovat, pozorovat a vnímat to, co se bude dít… a dělo se hodně. Neuvěřitelně krásný a bezpečný pocit, a pak také uvolnění. Toto uvolnění přišlo ve formě nezadržitelného smíchu, ano čtete dobře, vycházely ze mě salvy smíchu, které byly spojeny s představou toho, že do této doby byla moje jóní spojená s mým “syndromem hodné holky”. To že moje vagína musí hrát divadlo a předvádět se jako baletka na jevišti, a že je to vlastně naprostá hloupost, protože ona je dokonalá taková jaká je a nemusí nikomu a především sama sobě dokazovat to, že je jednoduše dokonalá. Věřím, že se musela bavit i Janička tím uvolněním, které se tímto způsobem projevovalo, a pak i mým sdíleným prožitkem.

Přišla však i hluboká bolest a uvědomění při spojení s mou sexuální bytostí, kterou každá z nás v sobě má. Vnímala jsem, že to právě není úplně ta hodná holka, ale pěkná divoška, která ve mně jednoduše je a začíná vystrkovat růžky ven a ta jediná osoba, která jí brání se úplně projevit jsem jen já sama.

Další hluboké uvolnění přišlo s tím, že se na tak intimním místě nedotýkám já sama, ani můj sexuální partner, ale úplně jiná osoba, jiná žena, která po mé jóní nic nechce. Jen by ráda, aby se cítila krásně a uvolněně a nic od mé jóní neočekává. Neočkává, že bude vzrušená, vhlká a “připravená”… Tak jednoduché, a tak moc léčivé.

Na našem druhém sezení jsem si opět dlouho povídaly v krásné ženské energii a otevření se jedna druhé.  Při samotném mapování jsem se ponořily hlouběji do prožitků i do samotné jóní, během kterého mi Janička podle hodinového ciferníku stlačovla body uvnitř mé poševní stěny. V každé jsem měla vnímat pocity svého fyzického i emocionálního těla, sledovat vize a vzpomínky, které každé místečko přinášelo a vyvolávalo. A věřte nebo ne, ono se tak opravdu dělo.

Chvílemi pocit uvolnění a štěstí, chvílemi pocit napětí a bolesti, ale i smíření, že se v mém životě děje vše tak jak má. Hluboké probouzení skrze dech a velmi jemné láskyplné dotyky na těch nejintimnějších místech mého těla.

Na závěr přišlo hluboké poděkování a vděčnost svému tělu a jednoduše také tomu, že jsem žena. Žena s hlubokou vnitřní moudrostí a neuvěřitelnými schopnostmi a dary.

Skrze tuto vděčnost jsem se propojila se svou jóní, kterou vnímám jako nádhernou pulzující živou bytost, a také se svým srdcem. To vidím s široce otevřenou náručí, která dokáže obejmout celý svět a všechny bytosti v něm, a také neuvěřitelné vnitřní napojení na vesmírný zdroj energie, ze kterého mohu kdykoliv čerpat, když budu ve spojení s přítomným okamžikem a darem svého ženství.

Naše třetí sezení ani nevím jestli budu schopná vyjádřit slovy. Po sdílení, ve kterém jsem Janičce popisovala své pocity a zážitky z předchozího večera se sebou sama, jsme přešli k dalšímu probouzení mé jóní. Během něj jsem dostala tu nejláskyplnější masáž nejintimnějších míst, které jsem ani nevěděla že mám. Mým fyzickým i emocionálním tělem probíhaly nádherné vlny energie, tepla, vzrušení, dojetí a další a další pocity, až jsem občas měla chvílemi dojem, že jsem někde mimo své tělo a propadám se hluboko do náruče naší Matky Země.

Po dokončení této vaginální masáže mi Janička nechala z vrchu položenou dlaň na mé jóní a ke mně přišel neuvěřitelný pocit vděčnosti za pocit naplnění, uvolnění, za dar být ženou a především za to posvátné místo, které každá z nás v sobě má. Jen neznáme tento svůj skrytý potencionál, živoucí, pulzující, božskou bytost, kterou naše jóní je.

Přála bych každé ženě, aby si takového spojení se svým tělem a nejtajuplnějším místem které má dopřála. Alespoň pro mě to byl jeden z největších prožitků v mém životě a cítím se za něj velmi požehnaná. Zatím nevím, jakým způsobem se tato zkušenost odrazí v mém dalším životě, ale ten pocit, který po tomto hlubokém léčení cítím, bych si přála uchovat navždy.

Její životní vášní je jóga, vedené meditace a zdravý životní styl. Vnímá je také jako své životní poslání, skrze které téměř dvacet let pomáhá ostatním bytostem nalézt jejich vnitřní zdroj energie, harmonii a radost v životě tak, jako ho díky pohybu našla ona. Je autorkou knihy Proměna a několika úspěšných on-linových programů. Je milující matka, lektorka, průvodkyně, ale především citlivá žena s otevřeným srdcem na dlani.