ONLINE KURZ

PROMĚNA

vás povede k proměně

v „ženu bohyni”

Program PROMĚNA vám pomůže se jako “žena bohyně” lépe orientovat v dnešní době přeměny a počátečního zrodu Nové Země.

Jste žena, ale toužíte po proměně v “ženu bohyni”?

Možná stojíte na životní křižovatce a hledáte, kudy se jako žena v této době vydat. Dovolte si v klidu se rozhlédnout a najít svůj směr. Povedu vás krok za krokem skrze jedinečné jógové techniky, meditace, cvičení a drobné úkoly.

Možná už nechcete jen tak nečinně sedět a čekat na zázrak, který stejně nepřijde. Je čas jednat. Ukážu vám, jak se jednoduše spojit se svým skutečným já a ukázat se světu ve své výjimečnosti a pravdivosti.

Možná již po své životní cestě nějakou dobu jdete a potřebujete jen inspiraci, podporu a potvrzení, že jdete dobře. Pomohu vám svým osobním darem láskyplného vedení kráčet vědomě, laskavě a s úctou k sobě samé.

Program PROMĚNA ONLINE je pro všechny otevřené ženy, které jsou na stejné cestě k pravdivému a svobodnému životu jako Já.

Vy jste mou inspirací, vy jste mou kotvou, vy jste mým pohonem následovat své poslání dál. Vím, že v tom nejsem sama a právě to mi dává smysl a sílu se tématu sebe-vědomí, sebe-lásky, sebe-hodnoty věnovat dál.

 

Prošlapávám nám tak cestu ke spojení se svou duší, vnitřní pravdou a hodnotou. K vnitřní bohyni, která dřímá v každé z nás. 

Jdete po ní se mnou?

 

Jak vznikl program PROMĚNA ONLINE ?

Ráda jsem si „psala” už jako malá. Měla jsem velké množství zápisníčků, diářů, památníků, které jsem si sama vyráběla. Zapisovala si a také malovala vše možné a vlastně i nemožné…

S tím, že jednou napíšu kniha přišla moje maminka někdy v době dospívání a to je už hooodně dávno.

 

Mé „psaní” pak pokračovalo blogem na mém webu a z něj začala vznikat i kniha Proměna. Nejdříve jen sepisováním článků, meditací, jógových technik, ale s tím, jak šel čas, se přidávaly i mé životní příběhy a s nimi spojené zkušenosti.

 

Kniha Proměna nakonec vznikala dlouhých pět let a za tu dobu se v mém životě i uvnitř mě samotné, odehrálo mnohé. Děla se skutečná proměna. Proměna z hodné holky v „ženu bohyni”.

 

Byl to můj vlastní životní proces, který jsem promítala do knihy. Myšlenky se měnily v písmenka a v mé hlavě se rodil nápad.  Vytvořím ke knize onlinový program. Bude obsahovat cvičení, meditace, dechové techniky, pracovní listy, povídání a společná sdílení, která by čtenářkám pomohla a zkrátila jejich cestu k „ženě bohyni”. K jejich vlastní proměně v dospělou a jedinečnou ženu.

S tímto nápadem v hlavě plynulo vše už tak nějak samo. Sestavení programu z knihy do pěti týdnů, zařazení jógových technik, vizualizací a antistresových cviků. Vše, aby postupně navazovalo, dávalo smysl a vyvíjelo se v podporu a pomoc ženám v jejich osobní proměně. Tak vznikl program Proměna online určený nejen čtenářkám knihy Proměna, ale všem ženám, které chtějí žít plnohodnotným a radostným životem „ženy bohyně”.

Dnes už vím, že jsem dostala velký DAR

Dar být ženou ve své pravdě, hodnotě a jedinečnosti. Ale vždy tomu tak nebylo… 

 

I v dospělosti jsem zůstávala hodnou holkou, která toužila po tom, aby ji všichni měli rádi, po pochvale, po tom, aby „zapadla" mezi ostatní.

 

Dnes tomu tak již není. Žiji svůj vlastní život bez závislosti na ostatních. Žiji své sny, plním své poslání. Raduji se v těle ženy v jeho celistvosti a vlastní dokonalosti.

Kdo jsem? Jsem žena s posláním pro tento svět!

Jsem PRŮVODKYNĚ světem jógy, jsem KNĚŽKA A CEREMONIALISTKA, jsem ŽENA NA CESTĚ K VNITŘNÍ BOHYNI. 

Dostala jsem dar a ten vnímám jako svou celoživotní službu. 

„Mým posláním je pomáhat ostatním ženám v následování své vnitřní pravdy, v důvěře ve vyšší vedení a ve spojení se svou duší.”

Onlinový program PROMĚNA je plný jedinečných jógových technik, které vám pomohou se jako „žena bohyně” lépe orientovat v dnešní době přeměny a počátečního zrodu Nové Země.

V programu PROMĚNA ONLINE vám nabízím funkční a velmi jednoduché dechové techniky, jógové sestavy, antistresové cviky, vizualizace a meditace, které jsou vázány na nejrůznější sféry ženství.

Získáte zde skrze ně podněty, které vás přivedou k zamyšlením nad svým životem v těle ženy. Budou vás inspirovat k ujasnění vztahu k Matce Zemi, k vašim blízkým, sama k sobě. 

Jakým způsobem vás povedu

k proměně v „ženu bohyni”?

Poslechněte si moji osobní pozvánku!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V programu PROMĚNA ONLINE 

vás čeká 5 týdnů, tři BONUSY a CELKEM 22 videí

1. TÝDEN - ZASTAVENÍ

DECHOVÁ TECHNIKA - vhodné způsoby vnímání dechu

VIZUALIZACE SLUNCE - meditativní zastavení

MEDITACE - vděčnost ke svému tělu

CVIČENÍ POZDRAV SLUNCE - Súrja Namaskér A

2. TÝDEN - OPEČOVÁNÍ

DECHOVÁ TECHNIKA - kvadratická pránájáma - Samavrtti

VIZUALIZACE - vnitřního úsměvu

MEDITACE - s vnímáním smyslů

CVIČENÍ POZDRAV SLUNCE - Súrja Nmaskár B 

3. TÝDEN - KOŘENY

JEDNOSTRANNÁ DECHOVÁ TECHNIKA - Chandra Bedhana

VIZUALIZACE - léčivé zelené barvy

MEDITACE - pramen životodárné energie

RIŠIKÉŠSKÝ POZDRAV SLUNCE - z tradiční Hatha jógy 

4. TÝDEN - HLOUBKA

DECHOVÁ TECHNIKA - Nádí Šódhana 

ANTISTRESOVÝ CVIK - solnička

MEDITACE - modrý kalich

CVIČENÍ - jógová sestava pro harmonizaci čaker

5. TÝDEN - SPOJENÍ

DECHOVÁ TECHNIKA - Udždžájí

ANTISTRESOVÝ CVIK - mentální klid

MEDITACE - harmonizace čaker

CVIČENÍ - jógová lekce pro "ženu bohyni"

BONUSY PRO ŽENU BOHYNI

1. BONUS: meditace pro objevení darů a talentů

2. BONUS: posvátný rituál pro ženu bohyni, který podpoří volbu vaší proměny

3. BONUS: video rozhovory na téma ŽENA BOHYNĚ 

A jaká je hodnota programu?

 

Obrovská a nevyčíslitelná!

Získáte moje nasbírané zkušenosti v celkem 22 videích rozdělených do 5 týdnů. 

PROGRAM PROMĚNA

dechové techniky
vizualizace
antistresové cviky
jógové sestavy
osobní podpora v uzavřené fb skupině
meditace
pracovní listy
bonusová meditace na objevení darů a talentů
bonusový rituál volby vaší proměny pro ženu bohyni
vysílání na téma Žena Bohyně
video rozhovor na téma Žena Bohyně s tajným hostem

běžná cena 2.890 Kč

NYNÍ POUZE 1.590 Kč

ušetříte 1.400 Kč

Během uplynulých osmnácti let jsem měla možnost mnohé z vás potkat. Vaše skutečné osudy, radosti, ale i zranění a bolesti mě upřímně zasáhly a také velmi inspirovaly. 

 Jste mou velkou inspirací...

Absolvovala jsem desítky seminářů, přečetla stovky knih, prošla spoustou online programů a kurzů, ale tím největším zdrojem vědění a poznání je můj život sám o sobě.

 

 

Tímto programem bych vám i životu ráda poděkovala a předala všechny nasbírané zkušenosti. Věřím, že pomůže mnohým z vás, které spolu se mnou vnímají, že se odpojily od svého skutečného já. Od svého "bohyňského ženství", ke kterému by se rády navrátily.

 

Aby si znovu uvědomily, jaké to je, být ženou s darem intuice, tvořivosti, přirozené schopnosti pečovat, milovat a zářit. Stačí se nebát. Roztáhnout svá křídla, dovolit si vnímat svou jedinečnost a zároveň celistvost s okolním světem.

A jako dárek ode mě teď navíc získáte TŘI BONUSY!

1. BONUS MEDITACI na objevení darů a talentů

Hledáte způsob jak probudit svou tvořivost? Rády byste objevily své dary a talenty?

Důležité je, se své kreativitě začít věnovat. Postupně ji probouzet a věnovat  se jí pravidelně. Jinak zůstane potlačena a může nám způsobovat pocity frustrace, podrážděnosti a destruktivity. Proto je důležité, aby si každá žena našla v životě čas sama na sebe, na své tvůrčí schopnosti a na způsob, jak je projevovat. 

2. BONUS RITUÁL pro

ženu bohyni - video

Rituál vytváří bezpečný prostor, neboť je v něm obsažen záměr uzdravení. Nabízí podporu, sílu a impulz pro změnu. Tento rituál pro „ženu bohyni” podpoří volbu vaší proměny. Rozhodnutí,  jakým směrem se chcete vydat, po čem toužíte, co chcete ve svém životě pozdvihnout a co nechat odejít. Přinese vám pocit bezpečí, vnitřní síly, vedení z vyšších sfér, abyste mohly změnou bezpečně a laskavě projít.

3. BONUS

VIDEO rozhovory na téma Žena Bohyně

Na konci programu získáte navíc přístup ke speciálnímu videu.

Videopodcast ze série Síla ženy, ve kterém se dozvíte doslova "vše" o mé životní cestě.

Jak jsem se dostala k tanci a následně józe a také "práci" se ženami. 

Jaké životní překážky mi osud nachystal a jak jsem se s nimi vypořádala.

Věřím, že pro vás bude možná i překvapením, a také inspirací, protože si myslím, že v mém příběhu se uvidí mnohé z vás.

Čeká nás společně 5 týdnů, kterými vás krok za krokem provedu. V každém týdnu se budeme věnovat dechovým technikám, vizualizacím, antistresovým cvikům, meditacím a jógovým sestavám. V průběhu 7 dní vás čekají nejen informace, ale také samotná praxe, která pro vás bude snazší díky pracovním listům, které v programu najdete.

 

Každý týden má 4 kroky. Týdenní lekce se vám budou otevírat postupně, vždy po 7 dnech, tak jak vstoupíte do programu. Ke každému novému týdnu vám pošleme e-mailem informace, co vás čeká a čemu se budeme věnovat. 

 

Uzavřená facebooková skupina k programu. Také můžete využít uzavřenou facebookovou skupinu stejně naladěných žen z tohoto programu. Zde budeme moci bezpečně sdílet témata, případné obavy, dotazy a vaše pokroky. Tato ženská podpora je pro kurz nesmírnou přidanou hodnotou, bude záležet jen na vás, jak se navzájem obdarujete... Právě zde najdete mou osobní podporu, zeptat se mě můžete na cokoliv.

 

Neomezený přístup do online programu. Díky formě online vzdělávacího programu, do kterého získáte časově neomezený přístup na 6 měsíců, můžete jednotlivá témata procházet kdykoli, jak vám čas a vaše možnosti dovolí. K tématům se můžete v klidu vracet, bude vám stačit jen počítač, internet, nějaké pohodlné a klidné místo a hlavně vyhrazený čas jen pro vás...  

Dovolte si v klidu se rozhlédnout a najít svůj směr. „Povedu vás týden po týdnu”.

Ukážu vám, jak projevit své pravdivé já a ukázat se světu ve své výjimečnosti.

Možná již po své životní cestě kráčíte a potřebujete jen inspiraci, podporu a potvrzení, že jdete dobře. Pomohu vám svým osobním darem láskyplného vedení kráčet vědomě, laskavě a s úctou k sobě samé. Tak přestaňte jen toužit a proměňte se spolu se mnou v „ženu bohyni”. 

Získáte moje nasbírané zkušenosti,  celkem 22 videích rozdělených do 5 týdnů.

 

PROGRAM PROMĚNA

dechové techniky
vizualizace
antistresové cviky
jógové sestavy
osobní podpora v uzavřené fb skupině
meditace
pracovní listy
bonusová meditace na objevení darů a talentů
bonusový rituál volby vaší proměny pro ženu bohyni
vysílání na téma Žena Bohyně
video rozhovor na téma Žena Bohyně s tajným hostem

běžná cena 2.890 Kč

NYNÍ POUZE 1.590 Kč

ušetříte 1.400 Kč

Máte ještě nějaké otázky?

Přečtěte si odpovědi na ty nejčastější dotazy:

Jak získám vstup do programu?

Ihned po zaplacení vám přijde na email faktura a také automaticky vygenerované přístupy do online členské sekce programu PROMĚNA.

Na jak dlouho mám do programu přístup?

Ráda bych vás maximálně podpořila a motivovala. Proto máte do program neomezený přístup po dobu 1 roku. Můžete jednotlivá témata procházet kdykoli, jak vám čas a vaše možnosti dovolí. K tématům se můžete v klidu opakovaně vracet. Záleží jen na vašem přístupu.

Musím projít programem v nějakém přesně daném čase? 

Díky online verzi můžete sledovat, poslouchat a cvičit z pohodlí vašeho domova tak, jak vám bude vyhovovat. Můžete si zvolit svoje vlastní tempo a pomalu začít. Doporučuji vrátit se k dechovým technikám a meditacím vícekrát, půjdete tak více do hloubky. 

Jak to bude časově probíhat?

Čeká nás společně 5 týdnů, kterými vás krok za krokem provedu. V každém týdnu se budeme věnovat dechovým technikám, vizualizacím, antistresovým cvikům, meditacím a jógovým sestavám. V průběhu 7 dní vás čekají nejen informace, ale také samotná praxe, která pro vás bude snazší díky pracovním listům, které v programu najdete. Každý týden má 4 kroky.

Jak zjistím že už mám další týden přístupný?

Týdenní lekce se vám budou otevírat postupně, vždy po 7 dnech, tak jak vstoupíte do programu. Nemusíte nikde nic hledat. Ke každému novému týdnu vám pošleme e-mailem informace, že už máte aktuální týden přístupný, co vás čeká a čemu se budeme věnovat. 

Možnost rozdělení platby na dvě části.

V plné verzi členství KOMPLET můžete využít rozdělit si platbu na dvě části. Nejprve zaplatíte 50% z ceny programu a dalších 50% doplatíte za 3 týdny. Tak si rozdělíte platbu do 2 měsíců.

Máte nějaké další otázky? Napište mi na podpora@pavlarozumberska.cz.