Jste žena, která

touží po proměně v „ženu bohyni”, po vnitřním klidu a radosti tak jako já?

Pak jste tu správně!

Připravila jsem knihu a motivační karty PROMĚNA pro všechny otevřené ženy, které jsou na stejné cestě k pravdivému a svobodnému životu jako já.

OSOBNÍ KNIHA PROMĚNA

MOTIVAČNÍ KARTY PROMĚNA

Možná stojíte na životní křižovatce a hledáte, kudy se jako žena v této době vydat. Dovolte si v klidu se rozhlédnout a najít svůj směr.

Kniha i karty PROMĚNA vás povedou.

Možná už nechcete jen tak sedět v koutě, ale nevíte, kudy se dostat ven. V knize Proměna se dozvíte, jak je možné projevit svůj talent a ukázat se světu ve své výjimečnosti.

 

Možná již po své životní cestě kráčíte a potřebujete jen podporu a potvrzení, že jdete dobře. Motivační karty vám pomohou ujasnit cestu. Budou vám každodenní inspirací pro radostný a naplněný život.

Záměrem knihy i karet je, aby vám dodaly vnitřní sílu, směr, podporu a také požehnání na vaší cestu proměny.

Dnes už vím, že jsem dostala velký DAR. 

Dar být ženou ve své pravdě, hodnotě a jedinečnosti. Ale vždy tomu tak nebylo… 

I v dospělosti jsem zůstávala hodnou holkou, která toužila po tom, aby ji všichni měli rádi, po pochvale, po tom, aby "zapadla" mezi ostatní.

Současnost je jiná. Žiji svůj vlastní život bez závislosti na ostatních. Žiji své sny, plním své poslání. Raduji se v těle ženy v jeho celistvosti a vlastní dokonalosti. Cítím se být skutečnou ženou, "ženou bohyní".

Kniha je psaná srdcem, plná sdílení osobních příběhů, ženského poslání, doporučení a podnětů, jak se jako „žena bohyně” lépe orientovat v dnešní době přeměny a počátečního zrodu Nové Země.

Co vám v knize nabízím?

V knize PROMĚNA vám předkládám své vlastní prožitky, které jsou vázány na nejrůznější sféry ženství. Získáte skrze ně podněty, které vás přivedou ke vzpomínkám a zamyšlením nad svým životem v těle ženy. Budou vás inspirovat k ujasnění vztahu k Matce Zemi, k vašim blízkým, k sobě samé.

Povedu vás k proměně v „ženu bohyni”.

Jaká témata s vámi v knize otevírám?

osobní příběhy
otevřená sdílení
životní zkušenosti

ženský kruh
sesterství
pospolitost a léčení

rozkvetlé ženství
péče o tělo
meditace

tělo jako dar
zdravá strava
život je dech

hormonální rovnováha
ženská cykličnost

jógové techniky
rituály
žena jako bohyně

A co vám přinesou KARTY PROMĚNA?

Pomohou vám najít svůj směr, kterým se máte právě teď vydat.

Každá z karet vám ukáže, jak se zbavit iluzí vašeho tvrdohlavého ega.

Budou přímou cestou k úspěchu pro ty z vás, které jsou připraveny.

Každá z 32 KARET PROMĚNA se soustředí na jednu

vaší osobní lekci. Doporučení pro vaše nasměrování, inspiraci, spokojenost, radost a harmonii.

Všechno, co se kdy naučíte, vám pomáhá k vnitřní spokojenosti

a posouvá vás blíže k dosažení klidu mysli a pocitu radosti. Budete-li se řídit radami uvedenými na každé z karet, začnete pomalu naplňovat svou proměnu.

INSPIRUJÍCÍ KARTY PROMĚNA

Den co den, po malých krůčcích, během krátkých zastavení budete směřovat k těm nejvyšším cílům vaší cesty. 

Jsem žena s posláním

pro tento svět!

Jsem PRŮVODKYNĚ světem jógy, jsem KNĚŽKA A CEREMONIALISTKA, jsem ŽENA NA CESTĚ K VNITŘNÍ BOHYNI. 

Dostala jsem dar a ten vnímám jako svou celoživotní službu.

„Mým posláním je pomáhat ostatním ženám v následování své vnitřní pravdy, v důvěře ve vyšší vedení a ve spojení se svou duší.”

OSOBNÍ KNIHA PROMĚNA

MOTIVAČNÍ KARTY PROMĚNA

KNIHA 1 ks

Běžná cena je 477 Kč.

Nyní mám pro vás knihu za 388 Kč. Ušetříte 89 Kč.

 

A navíc nyní neplatíte poštovné a balné v hodnotě 89 Kč!

 

Celkově ušetříte

178 Kč.

1 ks = 388 Kč

KARTY 1 ks

Běžná cena je 688 Kč.

Nyní mám pro vás knihu za 388 Kč. Ušetříte 89 Kč.

 

A navíc nyní neplatíte poštovné a balné v hodnotě 89 Kč!

 

Celkově ušetříte

178 Kč.

1 ks = 388 Kč

3 + 1 ZDARMA

Běžná cena je 2.330 Kč.

Získáte dvě knihy a dvoje karty za 1.164 Kč. Ušetříte 1166 Kč.

 

A navíc nyní neplatíte poštovné a balné v hodnotě 135 Kč.

 

Celkově ušetříte

1301 Kč.

4 ks = 1.164 Kč

Vy jste mou inspirací, vy jste mou kotvou, vy jste mým pohonem, abych následovala své poslání dál. Vím, že v tom nejsem sama, a právě to mi dává smysl a sílu se tématu sebe-vědomí, sebe-lásky, sebe-hodnoty věnovat dál.

Během uplynulých osmnácti let jsem měla možnost mnohé z vás potkat. Vaše skutečné osudy, radosti, ale i zranění a bolesti mě upřímně zasáhly a také velmi inspirovaly. 

 Jste mou velkou inspirací...

Absolvovala jsem desítky seminářů, přečetla stovky knih, prošla spoustou online programů a kurzů, ale tím největším zdrojem vědění a poznání je můj život sám o sobě.

 

Touto knihou bych vám i životu ráda poděkovala a předala všechny nasbírané zkušenosti. Věřím, že pomůže mnohým z vás, které spolu se mnou vnímají, že se odpojily od svého skutečného já. Od svého "bohyňského ženství", ke kterému by se rády navrátily.

 

Aby si znovu uvědomily, jaké to je, být ženou s darem intuice, tvořivosti, přirozené schopnosti pečovat, milovat a zářit. Stačí se nebát. Roztáhnout svá křídla, dovolit si vnímat svou jedinečnost a zároveň celistvost s okolním světem.

Prošlapávám nám tak cestu ke spojení se svou duší, vnitřní pravdou a hodnotou.

K vnitřní bohyni, která dřímá v každé z nás. 

Co říkají na knihu a karty Proměna ostatní? 

Reference...

Knihu Proměna jsem přečetla jedním dechem. Připadá mi až příznačné, že se mi dostala do ruky přesně ve chvíli, kdy intenzivně zažívám podobné pocity, jakými Pavla prošla už před několika lety. Text plyne s lehkostí, autorce věříte každé slovo a za každou větou vnímáte jak hlubokou osobní znalost tématu, tak lásku k lidem, lásku k józe, touhu pomoci. Téměř na každé stránce se přistihnete, jak si říkáte „to není možné, přesně tohle se mi stalo“, „takhle přesně jsem se chovala“ nebo „jako bych to říkala já!“. Jediná knížka vám asi nezmění život, ale může být velkou inspirací a povzbuzením, jak bez výčitek porozumět tomu, proč se vám v životě „něco děje“. Ono se to neděje, děláme si to my sami tím, jak se chováme, co vyzařujeme. A není nad osobní – a velmi osobně sdílenou – zkušenost někoho, kdo šel podobnou cestou před námi.
Kateřina Prachařová
"Do knihy Proměna jsme se začetla na lavičce na sluníčku a skoro celou jsme ji jedním dechem přečetla 🙂 V každé kapitole jsme našla samu sebe - své trápení, radosti, starosti, nedokonalosti a přece dokonalosti... Cestu ženy k procitnutí, objevení svého ženského já a především k pochopení sebelásky. Vždyť to jsou přesně témata, která řeším se svou vnitřní ženou 🙂 Pavlo, jsi pro mě inspirací ženy s velkým "B" (bohyně) a já se těším, jak si tvou knihu Proměna přečtu ještě několikrát a do svého ženského života zařadím tvé rady...Těším se na své další pokračování proměny z hodné holky v ženu :)" Děkuji ti s láskou.
Romana Pleskotová
Děkuji za úžasné karty, nádherné obrázky k nim a motivující slova ❤každý den provázejí teď můj život,každý den odkryju novou a přinášejí mě tak do života výzvy a zvědomují skrytá témata,která právě teď hodně volají po pozornosti v době mého mateřství a v tom je i pro mě velké plus, protože se nesoustředím na čtení knih ,ale chybí mě a tyhle karty přesně tuhle mou potřebu naplňují. Určitě za mě a z mé nynější role bych doporučila maminkám,ale nejenom jim. Pavlo moc děkuji ❤
Dáša Bašová
Knihu Proměna jsem přečetla jedním dechem, moc děkuji, že jsem směla přednostně nahlédnout. Znám Tě nějakou dobu, znám Tvůj příběh a mám radost z Tvého poznání a posunu k naplněnému a radostnému životu. Děkuji za inspiraci, kterou nejen prostřednictvím této knihy předáváš dál.
Radka Jiroušová
Milá Pavlí, děkuju za knihu, kterou jsi napsala... Díky za odvahu napsat svůj příběh, předat se dá pouze zkušenost a ta je z tvé knihy upřímně, přirozeně a autentický cítit. Našla jsem se v podstatě v každém řádku a za to moc děkuji. Žádná z nás v tom nejsme sama, jsme tou nejhlubší ženskou podstatou stále propojeny a to je největší naděje a pravda. Díky též za návody, jak sebe samu vést k sobě a poslouchat své nitro.
Pavla Bauerová
Krásná intimní zpověď v příběhu ženy, v němž se s velkou pravděpodobností uvidí každá z nás. Inspirující čtení, které nadchne příběhem a zároveň obsahem povzbudí k péči o své tělo i duši. Pavla nechává nahlédnout do svého vlastního příběhu, do své jedinečné cesty k sobě samé, ve které sdílí to, co jí pomohlo i to, co považuje za své přešlapy. Kniha se čte krásně, jedním dechem, působí mile a bez přetvářky. Děkuji za ni a přeji jí, aby přinesla své kouzelné poselství co nejvíce ženám.
Kristýna Minx Deylová
Naplňující čtení. Jsem ráda, že jsem měla možnost si přečíst tuto knihu. Praktické nahlédnutí do života někoho, kdo má rány osudu a postavil se mu. Pavla našla svou životní cestu a kráčí po ní s lehkostí a moudrostí ženy. Inspirující souhrn informací z různých oblastí. Nadchnul mě pohled osobního rozvoje ženství skloubený se stravou a meditací do celkového obrazu vědomé ženy. Každá ženská energie vyvinutá a šířená s láskou, kterou této knize Pavla dala je energií Bohyně, energií, která nám ženám dává sílu. Pavli, děkuji Ti za to. S láskou Anna
Anna Ch.
Už pár let jsou karty mým věrným společníkem. Dávají mi odpovědi na otázky, které život přináší. A protože je v mém životě několik průvodkyň a jednou z nich je Pavla Galla Rožumberská, rozhodla jsem se hned bez váhání pro její karty. Ta esence její ženskosti je v každé kartě a když si vytáhnu jednu, každé ráno, tak mě obsah a obrázek karty pomyslně pohladí Pavli dotykem, usměje se na mě a potěší milým úsměvem přesně tak, jak to Pavla umí a dělá. ❤️❤️❤️namaste 🙏🙏🙏
Lucie Zatloukalová

OSOBNÍ KNIHA PROMĚNA

MOTIVAČNÍ KARTY PROMĚNA

KNIHA 1 ks

Běžná cena je 477 Kč.

Nyní mám pro vás knihu za 388 Kč. Ušetříte 89 Kč.

 

A navíc nyní neplatíte poštovné a balné v hodnotě 89 Kč!

 

Celkově ušetříte

178 Kč.

1 ks = 388 Kč

KARTY 1 ks

Běžná cena je 688 Kč.

Nyní mám pro vás knihu za 388 Kč. Ušetříte 89 Kč.

 

A navíc nyní neplatíte poštovné a balné v hodnotě 89 Kč!

 

Celkově ušetříte

178 Kč.

1 ks = 388 Kč

3 + 1 ZDARMA

Běžná cena je 2.330 Kč.

Získáte dvě knihy a dvoje karty za 1.164 Kč. Ušetříte 1166 Kč.

 

A navíc nyní neplatíte poštovné a balné v hodnotě 135 Kč.

 

Celkově ušetříte

1301 Kč.

4 ks = 1.164 Kč

Ať vše, co vás tíží, ať vědomě či nevědomě, necháváte s láskou odejít 

a přenecháte to moři uzdravení.”

Namasté

Pavla Galla Rožumberská