Co dělám

Zde najdeš všechny projekty, které v současné době realizuji...

Hormonální jógová terapie

Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů.

Více informací

Nové lokality

Víkendové semináře včetně ubytování a plné vegetariánské penze.

Ekocentrum Loutí - slapská přehrada

Usedlost Hamernice - Orlické hory

Usedlost Lozice na Chrudimsku

Více informací

Třídenní transformační víkend "Hormonální jógové terapie", usedlost Buchov

Zažij se mnou 3denní transformační hormonální seminář ve stylové usedlosti v osadě Buchov, kde bude tento hystorický prostor jen pro naši uzavřenou skupinu hormonálně naladěných žen. Kromě Hormonální jógové terapie zde máme více času se věnovat osobní práci. Dotkneme se témat jako jsou čakry, cyklická žena, menstrauce, menopauza, rituály, antistresové cviky, mantry a osobní rozvoj.  

 

Více informací

Žena v Harmonii - jednodenní seminář

28. září 2017 na Marjánce, Praha 6 - Břevnov

Speciální jednodenní seminář na Marjánce, je pro všechny ženy, které jsou na cestě k sebelásce a sebepoznání. Zde najdeš svůj vnitřní zdroj energie. Poslechni si mojí osobní pozvánku.

Více informací

Jóga Wellness víkend Resort Svatá Kateřina

18. - 20. srpna 2017, Resort Svatá Kateřina, Počátky pod Jihlavou

Udělej si o letních prázdninách i čas sama pro sebe a dovol si Jóga a wellness víkend pro ženy v Resortu Svatá Kateřina. V příjemném prostředí naprostého klidu a ticha, překrásné krajiny, šumících stromů vlnících se ve větru, odproštěná od vnějších starostí s pozorností pouze na sebe. Využij této příležitosti být v souladu sama se sebou, dopřej svému tělu péči, vhodný pohyb, ale i odpočinek a relaxaci. Pomůže nám v tom nádherné prostředí resortu Svaté Kateřiny, harmonizační jóga, relaxace, meditace, úžasné wellness centrum, relaxační procedury, procházky lesem, báječné zdravé jídlo, čistý vzduch, pasivní i aktivní odpočinek a hlavně klid a prostor pro sebe samé. To vše nám přinese vnitřní sílu a rovnováhu. 

 

Více informací

Čtvrteční Tématický Večer - Pánev - kolébka života

Pokud chceš podpořit na cestě k vlastní ženské síle, k naplňující sexualitě, k bohyni, která žije uvnitř Tebe, zvu Tě na večer poznávání, léčení a rozvíjení sebe jako ženy. Zvu Tě k propojení se zdrojem svojí síly a životní energie na večerním semináři PÁNEV - KOLÉBKA ŽIVOTA.

Více informací

Čtvrteční Tématický Večer - Čakry - cesty mořem energie

Pokud chceš oživit své tělo prostřednictvím jemnohmotných energií, po jednotlivých krůčcích se při praktických cvičeních naučit prociťovat své tělo novým způsobem, plně prožívat svou skrytou životní sílu, zvu Tě na večer poznávání jemnohmotné energie, jež jsme obklopeni. Představ si, že že jsi rybou v moři..., i my jako lidé jsme obklopeni neviditelným mořem. Neviditelným mořem jemnohmotné energie.  Poznej tuto životní sílu a nauč se ji využít pro sebe! Zvu Tě k propojení se zdrojem svojí síly a životní energie na večerním semináři ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE.

Více informací

Osobní Konzultace

Konzultace probíhají formou individuálních osobních sezení. Skrze povídání společně odhalíme nahrané programy, které vám možná způsobují trápení, strachy, bolesti, nemoci, různé emocionální stavy, totální ztrátu energie a pocit vyhoření... V momentě odhalení nahraného programu přijde uvědomění, že už to tak nemusí být, že je čas změny, změny myšlení, postoje k životu, vlastní hodnoty.

 

Více informací

Akademie pro vyrovnanou ženu

Onlinový program obsahuje 7 kapitol, které Vám pomohou stát se více vyrovanou ženou. Akademii se věnuje těmto tématům: dech, stres, zpěv manater, ženské cykličnosti, menstruaci a menopauze a osobnímu růstu. Celkem je pro Tebe připravo 13 videí, 140 minut cvíčení, sdílení mých osobních zkušeností a povídání si o těchto důležitých ženských tématech. 

Více informací

Členská Videogalerie

I já se s hledáním vyrovnaného způsobu života dnes a denně potýkám  a hledám ta nejjednodušší a zároveň nejúčinnější způsoby řešení, o které bych se s vámi ráda ve formě videí podělila. Připravila jsem pro Tebe unikátní onlinovou Videogalerii, týkající se vhodného způsobu pohybu, technik dýchání a relaxace, které vedou ke zdravějšímu a vyrovnanějšímu způsobu života. Vydej se spolu se mnou vyšlapanou cestičkou a věnuj čas a energii sama sobě. Tvoje dokonalé tělo Ti to s poděkováním vrátí.

Více informací

Jóga na Bali na Bukitu

Chceš ten správný relax? Privátní luxusní vila se soukromým bazénem, pouze pro 10 osob, pěšky od pláže! Čeká nás spirituální pobyt na krásném Bali, plný pozitivní energie pro znovunalezení své vnitřní sily. Pár minut pešky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. 10 dní plných harmonizační jógy, meditací, rituálů, relaxací, a to vše v kruhu žen, na překrásném ostrově bohů, kde se budeme věnovat pouze samy sobě! 

Více informací

eBook Strava a pohyb je lék

Zajímájí Tě jednoduché principy a návody pro více vyrovnanou ženu? Zde najdeš moje rady a tipy ohledně vhodné stravy a pohybu.  Jde o 5 jednoduchých principů týkajících se vyvážené stravy, správného pitného režimu, dýchání, pohybu a relaxace, které zvládne každá žena. Pokud máš pocit, že stále tápeš a denodenně hladáš řešení “jak na to”, může být právě pro tebe eBook "Strava a pohyb je lék" tím správným řešením.

Více informací

Energy Studio Václav Krejčík

Potkat se také můžeme na mých stálých lekcích v Energy Studiu Václav Krejčík, a to každé úterý 9 - 10 hodin na ranní lekci jógy, Energy Studio HOME a každý čtvrtek od 11.30 do 12.30 hodin na polední józe v Energy Studio HEAVEN. 

 

Více informací