Co dělám

Zde najdeš všechny projekty, které v současné době realizuji...

Hormonální jógová terapie

Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů.

Více informací

Lokality

Víkendové semináře včetně ubytování a plné vegetariánské penze.

Ekocentrum Loutí - slapská přehrada

Usedlost Lozice na Chrudimsku

Více informací

Akademie pro vyrovnanou ženu

Onlinový program obsahuje 7 kapitol, které Vám pomohou stát se více vyrovanou ženou. Akademii se věnuje těmto tématům: dech, stres, zpěv manater, ženské cykličnosti, menstruaci a menopauze a osobnímu růstu. Celkem je pro Tebe připravo 13 videí, 140 minut cvíčení, sdílení mých osobních zkušeností a povídání si o těchto důležitých ženských tématech. 

Více informací

Členská Videogalerie

I já se s hledáním vyrovnaného způsobu života dnes a denně potýkám  a hledám ta nejjednodušší a zároveň nejúčinnější způsoby řešení, o které bych se s vámi ráda ve formě videí podělila. Připravila jsem pro Tebe unikátní onlinovou Videogalerii, týkající se vhodného způsobu pohybu, technik dýchání a relaxace, které vedou ke zdravějšímu a vyrovnanějšímu způsobu života. Vydej se spolu se mnou vyšlapanou cestičkou a věnuj čas a energii sama sobě. Tvoje dokonalé tělo Ti to s poděkováním vrátí.

Více informací

eBook Strava a pohyb je lék

Zajímájí Tě jednoduché principy a návody pro více vyrovnanou ženu? Zde najdeš moje rady a tipy ohledně vhodné stravy a pohybu.  Jde o 5 jednoduchých principů týkajících se vyvážené stravy, správného pitného režimu, dýchání, pohybu a relaxace, které zvládne každá žena. Pokud máš pocit, že stále tápeš a denodenně hladáš řešení “jak na to”, může být právě pro tebe eBook "Strava a pohyb je lék" tím správným řešením.

Více informací